Kontakt

Návštěva vzorkovny v Moravanech je možná pouze po telefonické dohodě. Rád bych Vám věnoval maximum času. 

Igor Bedřich

Majitel firmy 

Igor Bedřich

konzultace s klienty, cenové nabídky

mobil: +420 605 505 323

e-mail: bedrich@ibmont.cz

Technik

Martin Urbánek

zaměření, přípravář zakázek

pro výrobu

mobil: +420 702 053 190

e-mail: obchod@ibmont.cz

Asistentka

Markéta Bedřichová

Fakturace, administrativní činnost,

marketing

mobil: +420 739 091 910

e-mail: info@ibmont.cz

Zaslat poptávku

Fakturační údaje

IB Mont s.r.o.
Bohunická cesta 727/15
664 48 Moravany u Brna

IČ: 291 98 283
DIČ: CZ291 98 283
Společnost IB Mont s.r.o. je vedená v obchodním rejstříku v Brně, oddíl C, vložka 64958.

Můj příběh

Počátek mé profese začal již po základní škole, když jsem jako brigádník v truhlárně pomáhal převážně s výrobou dveří a zárubní. Zde jsem tak nabýval cenné zkušenosti po celou dobu mého studia. Po ukončení studia jsem v této výrobě nastoupil jako zaměstnanec a setrval několik let. Vždy jsem měl potřebu něco vymýšlet, vylepšovat a ulehčovat. A pocit, že to dokážu dělat lépe, než ostatní, byl k nezastavení.

Tím se započala má podnikatelská dráha. Začátkem byly pouze montážní práce. Jednalo se o montáže pro firmu vyrábějící luxusní interiéry. Dveře a zárubně, obložení stěn a stropů, schodiště, prostě kompletně celých interiérů po naší republice. To byl můj denní chleba. Toto dlouholeté období považuji za nejlepší školu života v oboru a nabírání cenných zkušeností, ze kterých čerpám dodnes. Postupem času jsem se specializoval více na dveře a zárubně. K montážím však přibyly i vlastní dodávky dveří a zárubní předních českých výrobců. Tím se započala má obchodní činnost. Realizací kompletních dodávek přibývalo. Jenže přibývalo také problémů se špatnou kvalitou výrobků, nedostatečnou komunikací dodavatelů a neochotou řešení individuálních požadavků. To vše dospělo až do mého rozhodnutí, že jediným východiskem je vlastní výroba. A tak se také stalo.

Dnes našim klientům mohu nabídnout dveře a zárubně z vlastní výroby. Nemám problém s atypickým rozměrem, úpravou dveří a zárubní dle přání klienta a udržet kvalitu na nejvyšší úrovni. Mám vlastní dlouholeté zkušenosti z výroby, montážemi, zaměřováním, obchodu a zpracování zakázek pro výrobu. Tím vším jsem si prošel. Díky tomu dokáži každému nabídnout komplexní přístup při řešení i nejnáročnějších požadavků. To oceňují především moji klienti, což je patrné z referencí, které nám zasílají. Nejsou omezení pouze nabídkou z katalogu a většinou základními zkušenostmi proškoleného obchodníka, jak tomu bývá u jiných prodejců. S rozrůstající se firmou a dalšími zaměstnanci jsem již některé činnosti delegoval na ostatní dlouholeté kolegy. Nicméně komunikace s klienty mě stále baví, a proto se nejspíše potkám i s Vámi u nás na vzorkovně v Moravanech u Brna.
Těším se na setkání. 

Igor Bedřich